ESL 1on1 Saber Ladder na JA+

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum The Last Jedi Strona Główna -> Podania i wnioski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ezro




Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:24, 26 Sie 2007    Temat postu: ESL 1on1 Saber Ladder na JA+

Wonder napisał:
Wpadlem na pomysl aby wdrazyc do ESL JK3
nowy ladder 1on1 Saber Ladder na JA+ odpowiednik 1on1 Saber Ladder na base. Rozmawialem juz w tej sprawie z adminami esl i sa sklonni zrobic takowy ladder jednak musza byc do tego chetni. Dlatego chcialbym sie dowiedziec od was kto bylby chetny startowac w takim ladderze oraz prosic o rozreklamowanie tego na innych forach klanow i dowiedziec sie czy tam tez sa chetni. Co do Regulaminu to bylby podobny jak w 1on1 saber ladder na base tylko tyle, ze moim zdaniem powinno wprowadzic sie nastepujace zmiany :
zakaz grania tymi bajeranckimi mieczami (katany sratany i inne) tylko zwykle lightsabery moga byc rgb czy jakie tam sie komu podoba byle nie te katany ze zmienionym dmg. A po drugie to zakaz kopania albo wylaczenie zabierania hp po kopnieciu. Rozgrywki odbywaja sie na podstawowych mapach duelowych i z tego co zauwazylem to na modzie w gametype duel startuje sie z 100/100 hp a nie jak na base z 100 hp, wiec byla by mala roznica Very Happy Czekam na opinie co do mojej propozycji.




Zapisywac sie !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sniper
Boska Ambrozja



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 8:46, 27 Sie 2007    Temat postu:

zapisywac sie... tylko gdzie?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nemtor
Boska Ambrozja



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 412
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 15:31, 27 Sie 2007    Temat postu:

hmm nie wiem czy to wypali Smile ja tam wole base ;] i bede musial pomyslec czy chce mi sie esla jeszcze na modzie grac bo to juz nie to samo co tam ^^

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hawk
Malo boski/a



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:29, 10 Wrz 2007    Temat postu:

Wszyscy zainteresowani Ladderem JK:JA JA+ Saber, proszeni są o rejestracje na stronie ESL. Nie martwcie się o basejkowców bioracych udział w lidze! Admini ESL wprowadzili dodatkowy punkt do regulaminu, mówiący o:

Dołączenie do Laddera
Dołączyć do Laddera JA+ może tylko taki gracz, który nie uczestniczył w Ladderze 1on1 Saber przez ostatnie 30 dni.

Raczej basejkowcy nie zrezygnują z udziału w swoim ladderze, na koszt laddera modowego Cool Powodzenia w ESL

[link widoczny dla zalogowanych]

z poważaniem
Hawk


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum The Last Jedi Strona Główna -> Podania i wnioski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Bluetab template design by FF8Jake of FFD
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin